• zimaPlastikova Zima
  • toolsKPMBA TOOLS
  • modelshopbigModelshop
zima1 tools2 modelshopbig3
Carousel Joomla by WOWSlider.com v3.8
 
  language: SK / EN

Naše produkty môžete vidieť na akciách, kde sa zúčastňujeme s naším klubovým stolom. Ak máte konkrétnu otázku,napíšte nám na tools (zavinac) kpmbratislava.sk

Z našich najznámejších produktov vyberáme:

KABUKI maskovacia páska.
Vlastnosťami úplne totožná s najznámejšou páskou najobľúbenejšieho japonského výrobcu modelov, avšak množstvom a cenou nedostihnuteľne výhodná. Viacero šieriek pre optimálne prispôsobenie sa vaším potrebám.

Leštidlá Lesk
Leštiace pasty v praktických dávkovacích fľaštičkách. Tri stupne ako ucelený systém pre perfektný lesk. Ideálne odstupňovanie jednotlivých hrúbok. Použiteľné aj samostatne podľa potreby. Najjemnejšia obsahuje aj vosk!

Brúsna hubka JEMNÁ
Brúsenie nikdy nebolo lepšie. Ľudovo - šmirgeľ na mäkkej hubke. Brúsi, ale neškriabe, vhodné na plochy, ale aj na všetko oblé. Zrnitosť? Materiál berie ako cca 600, ale škriabe cca ako 1000. pod vodou menej. Vhodná na brúsenie nasucho, ale aj namokro. Maximálne odporúčame, bez toho už modelárčina nemá zmysel.

Brúsna hubka HRUBÁ
Ak niekde treba prebrúsiť niečo naozaj seriózne, nech sa páči.

Brúsne handričky
Sada troch - jemna/stredná/hrubá.

Vysokolesklá samolepiaca fólia CHRÓM
Stačí odrezať potrebný kúsok a chrómovo lesklá plocha je na svete. Ideálne pre hzdraulické válce, pristávacie nohy, vidlice a pod.

Vysokolesklá samolepiaca fólia ZLATO
V zlatej farbe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
      O nás     Členovia     Plastiková Zima     Produkty     Partneri     Kontakty